понеделник, 25 јули 2022

Радио Милева

Нејзината убавина ништо не може да ја врати: Линда Евангелиста на сите насловни страници, судот го кажа своето (фото)

Една од најуспешните манекенки на сите времиња, Линда Евангелиста, последните пет години ги помина далеку од очите на јавноста поради...
Радио Милева

Две русокоси се тепаа и корнеа коси на улица среде Сплит: Клоци, шлаканици, тупаници и брутална голотија на жешкиот афалт (ВИДЕО 18+)

Во жешката летна ноќ на улица среде Сплит, две русокоси корнеа коси… Двете туристки во бели мини фустанчиња качени на високи потпетици...
Радио Милева

Каде што е Драгана Мирковиќ, таму е и холивудскиот џет-сет: Овој пат пејачката во друштво на уште една голема ѕвезда (фото)

Ред на песна, ред одмор. Драгана Мирковиќ летово е многу зафатена, настапува речиси секоја вечер, а пред неколку дена воодушеви многу...
Радио Милева

Ќерката на Гоца Божиновска со проѕирно мрежесто мини фустанче и бели танга гаќички ги „запали“ социјалните мрежи (фото)

Ќерката на пејачката Гоца Божиновска, Зорана Шијан е активна на социјалните мрежи и често споделува провокативни фотографии од своите...
Радио Милева

Селма Бајрами и во петтата деценија има совршена линија: Позира на тераса во секси бикини, без вишок килограми (фото)

Пејачката Селма Бајрами отсекогаш важела за една од најубавите на естрадата, а сега уште еднаш ја потврди оваа титула. Иако веќе зачекори...
Мегафон

Мицкоски на средба со Орбан: ЕУ интеграциите се неопходни, но достоинствено и со зачувување на идентитетските обележја на народот

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, професор др. Христијан Мицкоски заедно со потпретседателот на партијата Александар Николоски денес во...