сабота, 23 јули 2022

Радио Милева

Мелита се истетовира на видливо место: „Крвав загриз“ и едно битно име осамнаа на силиконската предница на „скопската тигрица“, која побргу би умрела од страст, отколку од досада (ФОТО)

Поранешната ТВ водителка и позната трендсетерка Мелита Ракичевиќ  Инстаграм обилно го користи како место на кое сите можат да го видат...
Радио Милева

Кристина Димитриевска смени само еден детаљ на себе, но на прв поглед ќе се замислите дали е навистина таа (фото)

Терндовите кога е во прашање жанската убавина се нешто кое кога ќе се наметне преминува во строг конформизам меѓу припадничките од...
Радио Милева

Црно минијатурно бикини врежано во нејзините облини: Младата македонска пејачка Барбара е „оган под сонцето“ (ФОТО)

Пејачката Барбара Поповиќ по одличните дует изведби со Александар Тарабунов во макфестовската „Би те одбрал само тебе“ или верзиите...
Лице в Лице

Андријана Јаневска: „Ни татко ми, ни маж ми не се моторџии, а јас за месец дена положив и си купив мотор“ (ВИДЕО)

Андријана Јаневска повеќе од 20 години е на музичката сцена. Кога првпат настапи на Скопскиот фестивал во ’98 не ни мислела дека толку...