среда, 20 јули 2022

Љубов и Секс

Мажите кои што се занимаваат со овие професии имаат секс секој ден – не се воопшто наивни и знаат што сакаат…

Верувале или не, најмногу акција во спалната соба имаат земјоделците, тоа се резултатите од истражувањето на британската компанија...
Живот и Стил

Никако немојте да пиете вода од шише што се загревало на сонце: Не сте свесни колку е опасна по здравјето!

Сите знаеме колку е важна водата за да останете хидрирани, особено во текот на летото кога температурите се високи, па повеќе се потиме...
Радио Милева

Нова „војна“ на естрадата: „Милица Павловиќ најмногу ме нервира“! Весна Ѓогани без влакна на јазикот ја поткачи помладата колешка (фото)

Во една емисија гостуваше пејачката Весна Ѓогани, а по тој повод одговарајќи на прашања откри кој најмногу ја нервира. Имено, водителката...
Радио Милева

Милица Дабовиќ повторно провоцира: Откако се пресмета со следбениците, oбјави провокативни фотографии од базен (фото)

По многубројните негативни коментари и прашања за „каде и се градите“, Милица се пресмета со следбениците, а сега повторно ги провоцира...
Радио Милева

Андреа предизвика колективна возбуда: Бугарската пејачка си ја галеше големата секси задница среде бел ден на работ од летниот базен (ВИДЕО)

Некогаш една од најголемите бугарски музички ѕвезди, денес и без песни што се кој знае какви  хитови за Андреа се’ уште се плетат...
Радио Милева

Теа Таировиќ се пожали од љубовниот живот и проговори за бакшишот: „Не е сѐ така како што изгледа“(фото)

Теа Таировиќ е една од најатрактивните и моментално најбараните пејачки, а сега проговори и за својот емотивен статус, но и за епитетот...
Радио Милева

Брачениот пар Љуба Перучица-Катарина Колозеус при снимање на спотот не можел да ги контролира емоциите, иако биле вклучени камерите: Позата е иста, само амбиентот е друг (ВИДЕО)

Популарниот пејач Љуба Перучица е човекот на кој многу мажи му позавидуваат… И тоа не толку заради кариерата, туку многу повеќе ...
Радио Милева

Најпознатата бугарска манекенка и топ модел Николета Лозанова издаде своја автобиографија, нашата фолкерка Марија Луиса Тодоровска „ја тресна од земја“: „Се молат Бугаркиве да не ме копираат и да не ми крадат идеи“! (ФОТО)

Николета Лозанова со години наназад важи за најпозната бугарска манекенка и топ модел кај нашиот источен сосед, па и пошироко. Ултразгодна,...
Радио Милева

Старлетата Тијана Ајфон го прослави 30-тиот роденден: Во преден план беа нејзините шармантни гради и долгите нозе (фото)

Српската старлета Тијана Максимовиќ, попозната како Тијана Ајфон, го прослави својот 30-ти роденден во луксузен ресторан во Белград. За...