вторник, 19 јули 2022

Радио Милева

Кога тангата ќе потоне во телесен раскош: Можеби не е баш „широкограда“, ама затоа ретко која може да се пофали со ваква задница каква што има Милица! (ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ е доказ дека на убава жена се’ убаво и стои, особено кога ќе го стопи вишокот килограми. Пејачката се здебели...
Радио Милева

Старлетата Уна Грујиќ на волшебен начин ќе ви ја долови, неподносливата леснотија на нејзината голотија (ФОТО 18+)

Некогашната ријалити ѕвезда, старлета и танчарка, Уна Грујиќ често ги провоцира своите следбеници на социјалните мрежи. Имено, Уна често...
Радио Милева

Ива Гргуриќ не планра да престане да слабее, се фали со затегнатото тело па од теретана ги покажа стомачните мускули (фото)

Ива Гргуриќ објави нова слика од теретана и откри дека не планира да престане да слабее. Старлетата Ива Гргуриќ, која неодамна раскина...
Радио Милева

Мараја Кери на одмор со вишок килорами – следбениците ја нарекоа „Дебела тетка“, „Облече костим за нуркање за да си го стегне салото“ (фото)

Пејачката Мараја Кери неодамна се најде на мета на критики поради честите модни промашувања, а потоа и нејзина слика без шминка. По коментарот...
Радио Милева

Бекамови ги „распнаа“ на социјалните мрежи- еден детаљ од сликите ги налути следбениците па почна салва на напади (фото)

Семејството Бекам изгледа ужива на одморот во Хрватска. Но, имаше и такви кои се противеа на тоа уживање. Имено, Викторија Бекам објави...
Радио Милева

Водителката Јована Јеремиќ облече мини проѕирен фустан, а следбениците забележаа што недостасуваше (фото)

Водителката Јована Јеремиќ секој викенд во „Утринската програма“ на ТВ Пинк  ги изненадува гледачите со смел „аутфит“, а така ќе...
Радио Милева

Се мажи Никол Шерцингер: За време на одморот се верила со седум години помладиот рагбист (фото)

Пејачката Никол Шерцингер (44) наводно се верила со седум години помладиот рагбист Том Еванс (37) и наскоро планираат свадба, објави „Мирор“. Тие...
Радио Милева

Ана Николиќ им го привлече вниманието на фановите: Се тркалаше на хаубата на автомобилот па ги крена и нозете (фото)

Пејачката Ана Николиќ често го привлекува вниманието на јавноста со своите објави на мрежите, а овој пат отиде чекор понатаму. Очигледно...
Радио Милева

Зоранах ги смени имплантите во градите па фановите и порачаа: „Градите ти се како балони од пет литри, личиш на Сораја“ (фото)

Познатата српска блогерка Зоранах го покажа своето тело во костим за капење, но силиконските гради едвај ги собра во горниот дел. Блогерката...