петок, 15 јули 2022

Љубов и Секс

Скапите автомобили и богатството „паѓаат во вода“: Кога ќе се појават мажи со овие особини, освојуваат сè

Енергијата за самодоверба е онаа која секој го претвора во неверојатно привлечна личност и во личност која сите ќе сакаат да бидат во...
Радио Милева

Ова се петте најдобри актерки во порно индустријата: Меѓу нив е и девојката на актер од „Сопранови“ (ФОТО)

Во порно индустријата има многу многу добри актерки, па затоа не е лесна задача да се изберат најдобрите пет. Шпанскиот портал „Тирамиљас“...
Радио Милева

Неда Украден на 71 се соблече во бикини па ги маѓепса следбениците: „Лавица во секој поглед. Најубава!“ (фото)

Пејачката Неда Украден (71) решила да се одмори од сите обврски и претстојните концерти па освежување од летните горештини нашла на море....
Радио Милева

Старлетите во војна: Откако и го „украде“ мажот, Маја Маринковиќ со оваа објава и жестоко ја понижи Алексндра Суботиќ (ФОТО)

Откако и го „украде“ мажот на до скоро најдобрата другарка, социјалните мрежи се огласи  поранешната ријалити учесничка  Маја Маринковиќ...
Мегафон

Александар Митевски и Дац со хуманитарен настап за опожарениот дом на семејството Трајковски од општина Бутел

Ве покануваме на хуманитарен настан кој ќе се одржи на 15.07.2022 (петок)  година со почеток од 21 часот на игралиштето на ФК Локомотива –...
Радио Милева

Карлеуша во Турција на море, како пуштена од ланец: Пејачката секој ден привлекува внимание во се’ поразголено издание (ФОТО)

Јелена Карлеуша замина на одмор во Турција со ќерките, од каде објавува провокативни фотографии кои откриваат речиси се. Откако го официјализираше...
Радио Милева

Нов изглед на поранешната задругарка: Била на пластична операција па велат дека ја копирала Далила

Поранешната учесничка на Задруга, Ермина Пашовиќ по излегувањето од реалното шоу направи неколку пластични операции за кои јавно проговори,...
Радио Милева

Ава Карабатиќ „одлепи“: Сплитската старлета и водитека мртва пијана се валкала по подот и асфалтот, врескала и со триста други глупости ги вознемирувала соседите и хотелските гости (ФОТО)

Старлетата Ава Карабатиќ очигледно нема намера да престане со своите јавни испади, па во наредбата на Судот за прекршоци пишуваше дека...
Радио Милева

Собра храброст: Немања Гудељ ја објави првата фотографија со Анастасија, а Цеца веднаш коментираше (фото)

Немања Гудељ и Анастасија Ражнатовиќ веќе три месеци уживаат во врската, но не објавуваат многу заеднички фотографии иако и двајцата...
Радио Милева

Александра Бурсаќ со години е сама – поранешното момче ја изневери со старлета па сè уште не го „фатила“ вистинскиот (фото)

Александра Бурсаќ искрено признава дека нема среќа во љубовта, но и дека и недостигаат интимни врски. Пејачката Александра Бурсаќ одамна...