вторник, 12 јули 2022

Радио Милева

Не е само Маја Маринковиќ: Српската естрада врие од неверства, прељуби и прељубници, меѓу кои овие се најпознати (ФОТО)

Поранешната ријалити ТВ учесничка Маја Маринковиќ направи хаос кога влета во љубовна афер со Пеца Распоповиќ,  невенчаниот сопруг...
Радио Милева

Дадилката ја предупредувала Александра дека Маја „пред нос“ и го „краде“ мажот, но оваа била „слепа при очи“ (ФОТО)

Александра Суботиќ била предупредена од дадилките дека нејзината најдобра пријателка Маја Маринковиќ ќе ја изневери и ќе го „украде“...
Радио Милева

Теодора Џехверовиќ на нејзините фанови ја сподели приказната за нејзиниот пат до успехот и остварувањето на нејзиниот сон (фото)

Пејачката Теодора Џехверовиќ организираше дружба со своите најверни фанови и со нив ја сподели приказната за нејзиниот пат до успехот...