сабота, 9 јули 2022

Радио Милева

Нашите познати убавици од зад грб: Нивното лице звучи познато, но би ја препознале ли оваа убавина по нивната позадина? (ФОТО)

Тие се убави, згодни, познати и популарни… Најчесто и главни и во професијата, а славни и надвор од неа, зашто нивното лице звучи познато...
Радио Милева

Сузана Гавазова – поглед одзади што го мати видот: Еротски пејсаж за секој вистински маж! (ФОТО+ВИДЕО)

Сузана Гавазова е на море… На неколку дена ги менува локациите, а со нив и фотографиите. Воглавно во костим за капење на себе, истакнувајќи...
Радио Милева

Миа Костова отвори душа со 33 работи што не сте ги знаеле за неа… меѓудругото и како се тушира (ВИДЕО)

Поранешна ТВ водителка, која всушнот и не престанала тоа да биде и една од најактуелните и најактивни инсфуленсерки кај нас, контроверзна...
Радио Милева

Македонската водителка во „маркетинг акција… за мажење“: Јелена Спенџарска во улога на „очајна домаќинка“ или добра прилика? (ВИДЕО)

Одамна старите рекле: „Добриот глас надалеку се слуша“… Ама добрата реклама, па уште ако е на Инстаграм, кај илјадници и се гледа...