среда, 6 јули 2022

Живот и Стил

Интернетот полуде по кремаста салата од краставица: Рецептот го прегледале 2 милиони корисници, а е неверојатно лесен и евтин!

Освежителна, кремаста салата со краставици и кромид е совршен летен прилог! Одлично оди со секакво месо и риба на скара, а можете да гјао...
Радио Милева

Убави вести од домот на најубавата турска актерска двојка: Бурак и Фахрие имаат голема причина за славење (фото)

Пред точно пет години, Бурак Озчивит ги скрши срцата на илјадници обожавателки кога се заколна на вечна љубов само на една, и тоа на најголемата...
Радио Милева

Беше чувано во строга тајна: Откриени детали од договорот на Цеца со „Гранд“, а еве и уште колку пејачката ќе остане во жирито

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ е дел од жирито на „Ѕвездите на Гранд“, а сега откри и дали ќе остане таква. Цеца признала и како...