сабота, 2 јули 2022

Радио Милева

Сузана Гавазова како секси „тигрица“: Бујна однапред, раскошна одзади, струмичката фолк ѕвезда вака се загрева пред „тезга“ (ФОТО)

Сузана Гавазова е една од  најкомплетните македонски фолк пејачки. Доволно добар глас, уште попримамлив стас, поглед што пали и насмевка...
Радио Милева

Најстраотните сообраќајни несреќи на ѕвездите од македонската и регионалната естрада: Само неколкумина добија втора шанса! (ФОТО)

Сообраќајните несреќи за жал, оставија трага во животот на многу познати лица од естрадата. Се разбира кај оние кои за среќа ги преживеаја...
Радио Милева

Тијана Дапчевиќ изнесе болни детали од приватноста: „Го изгубив бебето во третиот месец од бременоста“

Пејачката Тијана Дапчевиќ во својата емотивна исповед проговори за абортусот и траумата што ја доживеала кога за прв пат забременила....