петок, 1 јули 2022

Љубов и Секс

Дали се осмелувате? Пет незгодни прашања кои треба да си ги поставите со партнерот по 10 години врска/брак

По десет години врска или брак, треба да се претпостави дека вашиот партнер и вие правите нешто како што треба. Ако сакате да ги прославите...
Мегафон

Почнува 48. Фестивал на народни инструменти и песни „Пеце Атанасовски“ Опсервер: Почнува 48. Фестивал на народни инструменти и песни „Пеце Атанасовски“ | opserver.mk

Вечер од 20 часот на камената бина на плоштадот Александрија во центарот на Прилеп официјално започнува 48. Фестивал на народни инструменти...
Радио Милева

Вереникот на Меган Фокс скрши чаша од глава и крвав го продолжи концертот, а еве ја нејзината реакција (фото +видео)

Раперот Машин Ган Кели ги почестил своите пријатели со „крвав настап“  откако скршил чаша шампањ на главата за време на забавата што...
Радио Милева

„Господе, помогни ми“: Наташа Беквалац на одмор дочека изненадување – и влетаа во шест наутро, па не знаела што ја снашло

Наташа Беквалац замина на заслужен одмор со ќерките, а потоа на истиот одмор доживеа и изненадување. Имено, поп дивата на социјалните...