петок, 24 јуни 2022

Радио Милева

Сестрата на Богдана Ражнатовиќ се породи пред речиси една година, а од бременоста и породувањето нема ни трага на нејзиното бомбастично тело (видео)

Свршеницата на Мирко Шијан, Бојана Родиќ, објави провокативна фотографија на Инстаграм. Бојана се породи пред една година, но брзо го...
Вистаграм

Најпознатите дами на светот не се плашат да го покажат лицето без шминка: Која ви е најубава во природно издание?

Славните дами им даваат голема поддршка на останатите да се прифатат себеси и да го сакаат своето лице баш такво какво што е. Од нив се...
Радио Милева

Сека Алексиќ на мета на прозивки бидејќи на настап патуваше со воз, но таа им ја затвори устата (видео)

Многумина ја коментираа одлуката на пејачката Сека Алексиќ на закажаниот настап да оди со воз. Како што тогаш изјави Сека, тоа била неостварена...
Радио Милева

„Доста ми е, се откажувам од се’“: Се огласи Емина по венчавката на Мустафа Сандал и откри нови детали за богатството

Пејачката Емина Јаховиќ во последно време повеќе се посвети на приватниот отколку на деловниот живот, па како што вели, летово решила...
Радио Милева

Мили проговори за односот со Цеца, а ова му го порча на Саша Поповиќ: „Нема шанси, тоа нема да му го дозволам!“

Директорот на „Гранд“ и член на жирито на „Ѕвездите на Гранда“ вели дека одлично се сложува со поранешниот сопственик на музичката...
Радио Милева

Од нејзините облини запира здивот: Со тетоважа на интимниот дел, Александра Суботиќ „пука“ од сексипил (фото)

Поранешната реалити натпреварувачка Александра Суботиќ  ужива во животот. Суботиќ која живее во Нови Сад ја искористила можноста да...