понеделник, 23 мај 2022

Радио Милева

Гоца Тржан без влакна на јазикот проговори за односот со колегите на естрадата: „Малкумина се осмелиле да ми забележат“

Гоца Тржан долго време важеше за една од најискрените на српскатаестрадата, а во интервју зборуваше за односот со колегите и материјалните...
Радио Милева

Александра Накова не е само на овошје, салати и вода: За да нема збрка, атрактивната убавица покажа дека и чорба се крка! (ФОТО) 

Александра Накова, според многумина, една од најзгодните македонски топ модели и веројатно најзгодната газдарица на една продавница...
Радио Милева

Бекамови вознемирени и исплашени за безбедноста на семејството: Непозната жена трврди дека е мајка на нивната ќерка

Викторија и Дејвид Бекам наскоро ќе се најдат на суд со Шерон Бел, која познатиот пар го обвини дека ги украл нејзините јајцеклетки со...
Радио Милева

Данијела Мартиновиќ сакаше нероденото дете со Петар Грашо да го добие ова специфилно име, а сега Хана и пејачот се одлучија за истото

Поранешната музичка двојка Петар Грашо и Данијела Мартиновиќ беа заедно 24 години, а за тоа време беа блиски семејни пријатели на Тончи...
Радио Милева

Без прашалници и дилема Лила покажа кој и прави друштво во Бодрум: „Решив да ви го покажам мојот спонзор“ (фото)

ТВ водителката Лила Филиповска не за џабе е највлијателната инфлуенсерка на социјалните мрежи во Македонија, привилегија и бизнис...