вторник, 10 мај 2022

Радио Милева

Ова синооко девојче денес е голема актерска ѕвезда: Ја опчини публиката со својата убавина и ТВ улогите, па се обиде да се самоубие, но за среќа, не успеа (ФОТО)

Актерката е родена во 1983 година во Германија, татко и е Турчин, а нејзината мајка Германка. Актерката Мерјам Узерли сите ја сакаа додека...
Радио Милева

Саманта од „Сексот и градот“ по подолго време се појави на јавен настан, а сите се во чудо од изгледот на нејзинот лице (фото)

Американската актерка Ким Катрал го привлече вниманието и бројните љубопитни погледи појавувајќи се на церемонијата на Variety „Power of...
Радио Милева

Светски познатата манекенка поради болеста што ја има на кожата страда и психички: „Не сакаа да ме допрат, ставаа ракавици!“ (фото)

Светски позната манекенка Кара Делевињ уште еднаш го привлече вниманието на јавноста на неодамна одржаната Мет Гала. Делевињ се појави...
Радио Милева

Теа Таировиќ осамна на ново, „најбезобразно“ видео: „Валканиот танц“ на расната пејачка која се симна меѓу публика, за да „меша“ како „мешалка“ (ВИДЕО)

Се појави ново видео од Теа Таировиќ од еден нејзин настап. Некрунисана кралица на бакшишот и еротскиот танц на сцената, пејачката Теа...