четврток, 5 мај 2022

Љубов и Секс

Одвојте време за себе: Пред да влезете во нова врска, психолозите советуваат да ги направите овие 4 работи

Луѓето често одат од врска во врска и не си даваат доволно време да се опорават. Секое искуство е приказна само по себе, но би било добро...
Радио Милева

„Кога јазикот ти е побрз од умот“: Еден момент од Мет Гала го прегледаа над седум милиони – еве зошто… (видео)

Долгоочекуваниот моден настан Мет Гала, освен по гламурозната тема и некои модни промашувања, ќе остане запаметен и по една убава сцена...
Радио Милева

Членот на жирито на „Ѕвездите на Гранд“ ја изневерува сопругата со познатата водителка: Мили и Јована Јеремиќ се во „швалерска шема“? (ФОТО)

Александар Милиќ Мили се најде „во небрано“, поточно во центарот на скандалот откако се дозна дека композиторот наводно и праќал пораки...
Радио Милева

Во скут и спие ново момче: Барбара Бобак се разголе па покажа колку е телесно раскошна, но и дека Дарко Лазиќ е минато, свршено време?

По врската со Дарко Лазиќ, таа стана една од најбараните пејачки. Барбара Бобак сега сними видео за нејзиниот нов сингл со интересен...
Радио Милева

Дениз Дејм одново ги израдува приврзаниците: Ријалити старлетата во ТВ емисија во живо ги покажа брадавиците (ФОТО)

Поранешната учесничка во  реалното шоу „Задруга“ Дениз Дејм, не престанува да биде во фокусот на скандалите и вон и пред ТВ екраните. Дениз...
Радио Милева

Убавица со необично искуство, сите го коментираат нејзното тело: Единствената јавна личност која пред камери вградила силикони

Ива Штрљиќ иако е во четириесеттите години важи за една од најубавите жени на  јавната сцена.   View this post on Instagram   A...
Радио Милева

Карлеуша истрча од дома топ облечена, а како да е гола од раменици до петици: Провиден комбинезон, танга и високи потпетици… (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша објави провокативно видео на социјалните мрежи и повторно предизвика редица коментари. Во краткото клипче,...
Радио Милева

Јована Јеремиќ во Будимпешта ужива со новото момче: Милувања, прегратки и бакнежи пред сите во џакузи (ФОТО)

Јована Јеремиќ пред два месеци се разведе од сопругот Воислав Милошевиќ со кој ја има ќерката Леа. Иако овој период и беше многу тежок,...