понеделник, 31 јануари 2022

Радио Милева

Во ултракусо фустанче Јована им го сврте умот на ТВ гледачите: Со волку секси водителка, нема лоша програма, без оглед на нејзината содржина! (ФОТО)

Водителката Јована Јеремиќ е постојано во фокусот на внимание кај гледачите во соседна Србија. Покрај тоа што нема „влакна на јазикот“,...
Радио Милева

Сите детали за свадбата на Рада и Харис: Парот ќе ги испочитува сите обичаи, подготвуваат и гала вечер, а еве кој ќе плати

Рада Манојловиќ и нејзиното момче Харис Берковиќ подготуваат свадба, а наводно тие двајца ќе ги платат сите трошоци за гала веселбата. Пејачката...
Радио Милева

Саша Поповиќ несакајќи ја откри тајната: Кој кого плаќа и колку чини појавувањето во „Ѕвездите на Гранд“?

Саша Поповиќ проговори за заработката на пејачите и на тој начин откри дека настап во „Ѕвездите на Гранд“ чини 10.000 евра по емисија. Поповиќ...
Радио Милева

Карлеуша некогаш ја навредуваше Сека поради тоа што не можеше да има деца, а сега Алексиќ откри што мисли за Јелена

Сека Алексиќ важи за голем верник и некој кој многу верува во Бог, а освен тоа го покажа и со многу добри дела. Јелена Карлеуша постојано...
Радио Милева

Пред „Св. Валентин“, Ријана на себе ја промовира новата еротска колекција долна облека: Толку секси што би ја купиле без да зажалите дури и да немате кому да ја подарите

Пејачката Ријана (33) најави нова колекција долна облека „Savage X Fenty“ која ќе се најде во продажба за Денот на вљубените, а за таа прилика...