сабота, 29 јануари 2022

Радио Милева

Згодната водителка на „Ѕвездите на Гранд“ не е ќерка-единица: Вака изгледа сестрата на Сања Кужет (ФОТО)

Сања Кужет е познато ТВ лице, но таа не е единица во семејството, туку има и сестра. Но, само малкумина знаат како изгледа нејзината сестра...
Радио Милева

Милица Тодоровиќ пред камерите секогаш е насмеана и расположена, а нејзините соседи од родниот крај открија како се однесува приватно

Пејачката Милица Тодоровиќ често оди во родниот Крушевац каде што живее нејзиното семејство во нивната семејна куќа. Мештаните на Крушевац...
Радио Милева

Се мажи Рада Манојловиќ? Родителите на Харис Берковиќ му вршат притисок – „Или жени ја или остави ја“

Рада Манојловиќ и Харис Берковиќ се во повеќегодишна врска, а нивната врска не ги следеше скандали, туку тие ја чуваа својата приватност...