среда, 26 јануари 2022

Радио Милева

Бугарската пејачка Камелија лицемерно рече дека и е тешко да се соблече, иако со голотија направи кариера (ФОТО)

Бугарската пејачка Камелија  во едно интервју прилично лицемерно рече дека и е тешко да се соблече. Позната по разголените фотографии...
Радио Милева

Еве како изгледа сестрата на Шехерезад која не се појавува во јавност, а се шпекулира и дека двете сестри не се во добри односи

Сестрата на Бергузар Корел, Зејнеп Корел била во лоши односи со семејството. Зејнеп  на семејството му приредила вистинска драма кога...
Радио Милева

Сенидах гола под тушот: Пејачаката ги покажа тетоважите, иако нешто друго ги „запали“ мажите (ФОТО)

Популарната пејачка Сенида Хајдарпашиќ повторно ги полуде фановите со најновото провокативно издание. Сенида веќе извесно време ужива...
Радио Милева

Групата „Парни ваљак“ со емотивно видео се збогуваа од Аки Рахимовски: „Збогум пријателе, остави голема празнина“

Пејачот Аки Рахимовиќ почина на 67 години, а членовите на групата  „Парни ваљак“ на својот „Јутуб“ објавија емотивно видео со кое се...
Радио Милева

Македонската „Гранд ѕвезда“ стегната во латекс го напрчи задникот, па го поткрена дуксерот: Љупка Арсовска провоцира и кога приватно позира (ФОТО)

Та е една од оние македонски учеснички вио регионалното музичко талент шоу која остави најсилен впечаток. Љупка Арсовска не само со...
Радио Милева

Надвор се минус температури, а таа гори среде зима: Ана Николиќ полугола се прошета по улица во Белград (фото)

Ана Николиќ откако ја доведе својата линија до совршенство важи за една од најзгодните пејачки во регионот. Со оглед на тоа дека надвор...