понеделник, 24 јануари 2022

Радио Милева

Мика, ќерката на бугарската фудбалска легенда Христо Стоичков во женски прегратки: Само најдобри пријателки или повеќе од тоа ? (ФОТО)

Мика Стоичкова –  ќерката на бугарската и европска фудбалска легенда Христо Стоичков ги покажа најновите фотографии од локалното...
Радио Милева

Слоба Радановиќ ќе се жени: Пејачот и бивш сопруг на Кија Коцкар реши да застане на „лудиот камен“ по вторпат (ФОТО)

Слоба Радановиќ ќе се жени. Тој зборуваше за неговата свршеница Јелена Ѓуричанин. „Здрава, жива, добро е … Се’ е во ред, да беше...
Радио Милева

Цеца ја поткачи Марија Шерифовиќ во „Ѕвездите на Гранд“: „Не знаеш бидејќи не си се мажела досега“

Во саботното издание на емисијата „Ѕвездите на Гранд“ дојде до жестока кавга меѓу Марија Шерифовиќ и Цеца Ражнатовиќ додека коментираа...
Радио Милева

Карлеуша на настап во Дубаи: Богатите гости и шеици со својот еротско-танчерски перформанс ги фрли во транс, па по настапот на балканската убавица, останаа со падната вилица (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша  со својот невиден спектакл влезе во историјата на најголемиот клуб на светот на вода „Float“ во Дубаи, воодушевувајќи...
Радио Милева

Специфична фигура и без фотошоп коректура: Ким Кардашијан на плажа, со тело на „песочен часовник во полутанга“! (ФОТО)

Ким Кардашијан неодамна беше „уловена“ на плажа на Карибите додека снимаше нова кампања за нејзиниот бренд за долна облека и костими...