четврток, 20 јануари 2022

Радио Милева

Нивес Целзиус покажа колку е широкограда и патриотски настроена: Коцкесто мини бикини во боите на „хрватската шаховница“ ги красеша градите на бујната убавица (ФОТО)

Хрватската старлета Нивес Целзиус студените јануарски денови ги поминува  далеку од дома, на топлиот и сончев Тајланд, каде го привршува...
Радио Милева

Теодора Џехверовиќ со разголена секси фотосесија одново предизвика „земјотрес“: „Јас сум Моника Белучи од Али експрес“ (ФОТО)

Теодора Џехверовиќ важи за една од најсексапилните и најпровокативните од плејадата млади, згодни, расни убавици на естрадата. Особено...
Радио Милева

ТВ водителот Дејан Станковиќ – „Крал“, уредниокот на ТВ „Хепи“, Миломир Мариќ го казнувал за „возбуда пред камери“: За „спонтана ерекција“ му одбивал 20% од плата! (ФОТО)

Поранешниот водител на популарното шоу „Луда куќа“ кое се прикажуваше на ТВ „Хепи“, им соопштил на своите следбеници  не така добра...
Радио Милева

Ова е сестрата на Тања Савиќ: Билјана е физички многу слична на пејачката, само што не е на естрадата и не сака да се експонира во јавноста (ФОТО)

Познатата српска фолк пејачка Тања Савиќ има сестра Билјана, која за разлика од неа избрала да живее поинаков живот далеку од јавноста....
Радио Милева

Денес важи за една од најпознатите актерки: Ќе го препознаете ли девојчето од фотографијата? (фото)

Дали ќе препознаете која актерка е на фотографијата? Таа и ден – денес ја има истата насмевка. Имено, станува збор за Анѓелка Прпиќ (37). Таа...
Радио Милева

Сања – Барбика знае како со иста тактика да заработи повеќекратно, а тоа сепак да биде „уникатно“: „Покажи доволно од најдоброто на себе што го имаш, за потоа да можеш доволно да земаш“ (ФОТО)

Атрактивната струмичанка, фолк пејачката Сања Цинцева попозната како Сања – „Барбика“  покажа дека и таа е фабврика за бакшиш,...
Радио Милева

Вики Миљковиќ знае каде да инвестира: Пејачката има станови во елитна населба во вредност од 1 500 000 евра (видео)

Пејачката Вики Миљковиќ пред некоја година започна нов бизнис. Имено, заедно со нејзиниот сопруг, пејачката инвестираше во фирма која...