понеделник, 17 јануари 2022

Радио Милева

Нивес Целзиус ги поздрави своите фанови со секси поза и скокотлива порака од Тајланд: „Дојди кај мама, дооојдиии…“! (ФОТО)

Хрватската старлета Нивес Целзиус студените зимски денови ги поминува  далеку од дома, на топлиот и сончев Тајланд. Оттаму таа секојдневно...
Радио Милева

Ријалити ѕвездата ја покажа тангата: Мирела од „Големиот брат„ и „Парови“ за вас има еротски видео дарови (ВИДЕО 18+)

Победничката на словенечкиот „Големиот брат“ и учесничка во неколку сезони на „Парови“, старлетата Мирела Лапановиќ ги полуде своите...
Радио Милева

Кралицата на разголените фотографии Анљела Сагра е како вијагра: Еден поглед и станува неодолива, а желбата неподнослива (ФОТО)

Латиноамериканската убавица „кралица на голи фотографии“, редовно им споделува на своите 14 милиони следбеници  предизвикувачки фотографии...
Радио Милева

Ова малкумина го знаат: Мајката на сексапилната Сања Вучиќ од „Хурикејн“ беше исто така позната и атрактивна пејачка во 90-тите! (ФОТО)

Пејачката и членка на популрното женско вокално трио„Хурикејн“, сексапилната  Сања Вучиќ на социјалната мрежа ТикТок сподели колаж...
Радио Милева

Даница Максимовиќ доминира во седмата деценија од живот: Актерката на фотографија од сауна го покажа своето згодно тело за чиста 10-ка (фото)

Актерката Даница Максимовиќ (68) на својот „Инстаграм“ сака да објавува провокативни фотографии. Меѓутоа, овојпат нејзините фотографии...
Радио Милева

Снеже Велков има да ви каже еден муабет, ама… : „Некои муабети се само за во паркирани автомобили“ (ФОТО)

Најпознатата македонска пилатес инструкторка и ТВ водителка за празнициве прошетала надвор од Македонија. Не многу далеку, во соседството...
Радио Милева

Марија Груевска се пријавила да ја претставува Македонија на „Евровизија 2022 година“: „Ако успеам да влезам ќе биде најспектакуларниот настап досега“

Битолчанката Марија Груевска публиката ја препознава по нејзиното учество во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“. Имено,...
Радио Милева

Емилија Розман по Марбеља, спремна за „нова белја“: „Господ здравје да дава, за памет доцна е…?“

Македонската мисица, манекенка и модел Емилија Розман  постојано е активна на социјалните мрежи, и тоа најчесто со шеги на своја сметка....