четврток, 13 јануари 2022

Радио Милева

Српската старлета Мими Оро во секси долна облека, подготвена за интимна дружба:„Она што јас го направив од љубов, многумина не би го направиле ни под вооружена придружба“ (ФОТО)

Познатата српска старлета Мими Оро прво ги извади силиконите од усните, а сега уште подрастично го промени изгледот. Косата ја бојадиса...
Радио Милева

Дупло голо и горе и долу: Хајди Клум направи секси бум во отворен фустан под кој не се носат ни градник, ни маички ни гаќички (ФОТО+ВИДЕО)

Една од најпознатите светски манекенки на сите времиња може да се пофали со извајано тело и младешки изглед и пкрај тоа што е длабоко...
Радио Милева

Бившата членка на „Моделс“ стегната во мини бикини со набабрени гради: Синди е премија и во петтата деценија (ФОТО)

Поранешната манекенка и членка на женската вокална група „Моделс“, атрактивната Ивана Стаменковиќ – Синди повторно ги изненади...
Радио Милева

Најбизарна свршувачка: Maшин Ган Кели ја запроси Меган Фокс, па откри: „Пиевме крв еден од друг“

Актерката Меган Фокс и музичарот Машин Ган Кели се вериле во романтичен амбиент, по година и пол долга врска. Атрактивната бринета објавила...
Радио Милева

Погледнете како Сања Николиќ се онесвести додека како водителка водеше програма во живо, а потоа врз неа се урна и сценографијата во студиото (ВИДЕО)

Водителката Сања Николиќ, некогаш препознатлива по кратката црна коса, се онесвести за време на информативна емисија што се емитуваше...
Радио Милева

Сани Гроздановска без да знае дека е вљубена „пеперутки во стомакот ја опија“, ама таа побрза да ги прати на… токсикологија! (ФОТО+ВИДЕО)

Сања Сани Гроздановска дефинитивно е по многу нешта „една и единствена“… Не само како пејачка која важи за „кралица на кафеанската...