вторник, 11 јануари 2022

Радио Милева

Заладени односи: Дента кога го пријави Душко во полиција, Карлеуша ја отследи и оваа позната дама на Инстаграм, која и беше добра пријателка (ФОТО)

Како што пренесуваат тамошните медиуми, токму на денот кога популарната пејачка го пријавила сопругот на Душко Тошиќ за семејно насилство,...
Радио Милева

Учесниците во новото ријалити „Бар“ организираа модна ревија па се разголија: Голотија, згодни тела, секси долна облека и бујни облини (ВИДЕО)

Натпреварувачите во новото реално шоу „Бар“ на Телевизија Курир решија малку да се забавуваат, па приредија домашна модна ревија! Додека...
Радио Милева

Осамнаа жешки фотографии на актерката што ја игра Силвана Арменулиќ во филмот „Тома“: Тамара Драгичевиќ разголена во постела (ФОТО)

Откако се појави во улогата на пејачката Силвана Арменулиќ во филмот „Тома“, за убавината на Тамара Драгичевиќ не престанува да се...
Радио Милева

Лепа Брена 29 години има таен бизнис? Пејачката поседува локал надвор од Белград – еве за што се работи

Пејачката Лепа Брена наводно има таен бизнис во Нови Сад. Поранешната газдарица на Гранд. Лепа Брена во 1993 година отворила киоск за брза...
Радио Милева

Ќерката на Харис Џиновиќ објави фотографија на која позира по долна облека, па ја разбуди машката фантазија

Ќерката на Харис Џиновиќ, Џина Џиновиќ е активна на социјалните мрежи, па често знае да објави фотографии со кои ќе го привлече вниманието. Така...
Радио Милева

Немаше намера, ама фановите ја наговорија, па ја објави: Теодора Џехверовиќ со секси разгледница, а на неа пејачката, како садо-мазо кралица (ФОТО+ВИДЕО)

Фолк пејачката Теодора Џехверовиќ важи за една од најсексапилните и најпровокативните од плејадата млади, згодни, расни убавици на...
Радио Милева

„Се колнеше дека го пријавила од одмазда“: Еве што изјавил Душко Тошиќ во полиција по семејната драма на Божиќ

Српските медиуми пишуваа дека Јелена Карлеуша го пријавила сопругот Душко Тошиќ за семејно насилство откако наводно и удрил шамар...
Радио Милева

Јелена Карлеуша распука по познатата новинарка и водител на „ТВ Нова“, Оља Беќковиќ: „Црвлив, прор’тен, каллив компиру, од сув недо*б…“

Јелена Карлеуша, која зад себе имаше брутално бурен викенд, откако за Божиќ го пријави сопругот Душко Тошиќ а семејно насилство, по што...
Радио Милева

Се верија Дарко Лазиќ и Барбара Бобак, таа го покажа свршеничкиот прстен од бело злато, па призна: „Никој не  верува“

Дарко Лазиќ ја запроси Барбара Бобак по осум месеци врска. Среќните вести Барбара ги сподели на својот „Инстаграм профил“ каде што...