понеделник, 10 јануари 2022

Радио Милева

Нивес Целзиус и по Нова Година продолжи да ги буди еротските мечти: Сакаше да покаже дека за празниците не излегла од кујна, а всушност покажа колку е бујна! (ФОТО)

Хрватката пејачка и актерка, Нивес Целзијус и по Нова Година продолжи да ги  буди еротските мечти, бујната фантазија и имагинација на...
Радио Милева

Се породи Кристина Поптрпева, која долго ја криеше бременоста: Манекенката и поп пејачка за првпат стана мајка! (ФОТО)

Висока, стројна, згодна со атрактивен изглед и манекенски пропорции. Јавноста ја запозна како некогашна членка на модното студио „Црнокрак“,...
Радио Милева

Се прослави со улогата во филмот „Тома“ – ќе препознаете ли кој актер е на фотографијата? (фото)

Ja oсвои Србија и регионот со неговата глума, овој млад актер моментално е во центарот на вниманието на јавноста поради улогата во најпопуларниот...
Радио Милева

Димитар Андоновски ќе стане татко по вторпат, а еве како изгледа неговата сопруга во поодмината бременост (фото)

Пејачот  Димитар Андоновски наскоро повторно ќе се реализира во улогата на татко. Имено, Димитар и неговата сопруга Христина oчекуваат...
Радио Милева

„Малата сирена“ си го оствари првиот сон: Ања Ветерова како Бијонсе – настапи со нејзиниот ансамбал на Беркли (ВИДЕО)

Македонската јавност оддмна знае дека пејачка Ања Ветерова студира на еден од најпознатите светски музички факултети, престижниот...
Радио Милева

Миа Костова одговараше на „Инстаграм прашања“, па кога ја прашаа дали размислува да живее надвор од Македонија, еве што одговори

Социјалните мрежи се платформи каде што поминуваме најголем дел од времето, а јавните личности ги користат за да ги информираат своите...