петок, 7 јануари 2022

Радио Милева

Се фалат со лажни брендови за да изгледаат богато: Овие српски јавни личности носат „фејк“ часовници… од Али Експрес (ФОТО)

Јавните личности се обидуваат да се претстават најдобро, да се покажат во најдобро можно светло на социјалните мрежи. Што значи дека...
Радио Милева

Сандра Африка е ем секси, ем вредна и на село: Пејачката покажа дека за што и да се фати – ја бива! (ФОТО)

Коранапандемијата естрадата ја закова дома, а некои од естрадните уметници наместо во урбаната бетонска џунгла, спасот го побараа на...
Радио Милева

Ова е сопругата на Дино Мерлин која малкумина ја знаат: „Би дал се’ на светот да можев таа ноќ да кажам… да, ти донесов 100 марки!“

Дино Мерлин е секако една од најголемите регионални музички ѕвезди, која само на  малкумина им дозволил да ѕирнат во неговата приватност....