четврток, 6 јануари 2022

Радио Милева

Мартија фановите прво ја споредија со Станија, а сега до душа, самата се облече налик на Карлеуша (ФОТО)

Некогаш слатка мала, денес младата и талентирана пејачка, Мартија Станојковиќ блесна во  регионалното музичко талент шоу „Пинкови...
Радио Милева

Ќерката на Џеј започнува со музичка кариера: „Првата песна е посветена на татко ми, плачев кога ја снимав“

Марија Рамадановски, ќерката на покојниот пејач Џеј Рамадановски ќе ја исполни последната желба на пејачот и ќе започне музичка кариера...
Радио Милева

„Жена од султана“ полугола на настап: Публиката место да ја слуша, не симна поглед од градите кои речиси и испаднаа и гаќичките кои цело време и се ѕиркаа (ФОТО)

Пејачката Тијана Милентијевиќ, попозната како „Жена од султана“ по својот најголем хит кој ја ланcираше на естрадата,  настапи на вториот...