среда, 5 јануари 2022

Љубов и Секс

Најдобрите љубовнички се родени во овие знаци – едните се незаменливи заводнички, а другите кралици на флертувањето

Тие се издвојуваат по енергијата што ги карактеризира, а со тоа се разликуваат од девојките во другите знаци, бидејќи се незаменливи...
Радио Милева

Новото ријалити „Бар“ бетер од „Задруга“: Давор влезе со Кристина во бањата, па и покажа со што располага (ВИДЕО)

Откако следеше ТВ вклучувањето  во реалното шоу „Бар“, Кристина и Давор веднаш се осамија во бањата. Давор инсистираше Кика да му каже...
Радио Милева

Ни малку не личат: Вака изгледа постарата сестрата на Џенифер Лопез која не се појавува во јавност (фото)

Џенифер Лопез ја има постарата сестра Лесли, која ретко ја покажува во јавност и која работи како професор по музика во Бронкс, Њујорк. Имено,...
Радио Милева

Ќерката на Здравко Чолиќ во црвено елегантно издание изгледа како милион долари, а деколтето падна во прв план (фото)

Ќерката на легендарниот пејач Здравко Чолиќ, Уна Чолиќ е активна на социјалните мрежи и често знае да сподели провокативни фотографии. Овојпат,...
Радио Милева

Ова е дедето на Јелена Карлеуша: Од логор излегол со 38 килограми, а починал 3 години пред да се роди таа (фото)

Jeлена Карлеуша објави портрет на еден од нејзините предци и со своите придружници сподели детали за неговиот живот. Познато е дека пејачката...
Радио Милева

Антониа Гиговска во проѕирен топ од црна тантела под кој се’ се гледа: Пејачката покажа повеќе од што треба или така треба? (ФОТО)

Таа една од ретките, една од само неколкуте младите македонски пејачки кои направија најмногу во својата кариера од нивното прво појавување...
Радио Милева

Сопругот на Силвана Арменулиќ проговори за своите впечатоци по гледањето на „Тома“: „Силвана ја претставија како лесна жена, целиот филм е измислен“

Радмило Арменулиќ, тенискиот ас и сопруг на трагично пoчинатата пејачка Силвана Арменулиќ, ги сподели своите впечатоци по гледањето...
Радио Милева

Елена Николовска, најсексапилната скопска фризерка доби непристојни предлози и понуди на Инстаграм, па брутално им возврати: „Гениталиите што ми ги праќате во порака, може треба на вашите девојки и сопруги да им ги препратам?“

Елена Николовска е млада, успешна девојка, која ја одбрала „уметноста на разубавувањето“ за свој занает, за животна определба. Патем,...
Радио Милева

Андријана Јаневска се потсети на новогодишните празници од детството, па откри кој е најубавиот новогодишен подарок што го добила: „Розова машина за шиење“

Андријана Јаневска денес важи за македонска пејачка, виолинист во МОБ, доцент на ФМУ, автор на музика. Aндријана, Нова година ја дочекала...