понеделник, 3 јануари 2022

Лице в Лице

Докторот од филмот „Тома“, актерот Петар Бенчина: Ова не е филм за таму некој пејач, туку филм за човечката душа, за тоа кои сме едни на други (ВИДЕО)

„Тома“ филмот за кафеанската  пејачка легенда Тоама Здравковиќ кој ги урива сите балкански рекорди на гледаност предизвика огромен...
Љубов и Секс

Експерт открива што да направите ако бившиот партнер ви се јави во текот на празниците: „Внимавајте!“

Празниците се време на собирање и дружење и не е чудно да слушнете пријатели и роднини со кои долго време не сте се слушнале или виделе. Сепак,...
Радио Милева

Силвана Арменулиќ пред да загине поднела документи за развод од својот сопруг: Била вљубена во една друга позната личност, но тоа не бил Тома (ФОТО)

Иако во филмот „Тома“ бракот на пејачката Силвана Барјактаревиќ, подоцна Арменулиќ со нејзиниот сопруг, тенискиот тренер Радмило...
Радио Милева

Се*с шоу на Дениз Дејм во бањата: Како на филм за возрасни, најпрвин орално клечееки, па „кучешки“, со рацете потпрена на плочки (ВИДЕО 18+)

Реалното шоу „Задруга 5“ полека се претвора во по*но ријалити, односно филм за возрасни без цензура. Дениз Дејм предизвика  вистинско...
Радио Милева

„Добив солзавец од полицијата“: Кија Коцкар новогодишната ноќ ја помина во Турција, а еве кои се нејзините желби

Победничката на Задруга 1 и пејачка Кија Коцкар се вклучи во емисијата „Премиера“ и во разговорот откри како ја поминала Новата година...
Радио Милева

Јована Јеремиќ со шокантна најава: „Ако граѓаните тоа го посакаат, утринската програма ќе водам целосно гола“ (ФОТО+ВИДЕО)

Една од најпопуларните српски ТВ водителки  Јована Јеремиќ со шокантна најава. Имено контроверзната русокоса најавува дека во 2022 година...
Радио Милева

Сопругот на Јелена Карлеуша присуствувал на нејзиниот новогодишен настап во Белград: „Душко е многу горд“

Поп-ѕвездата Јелена Карлеуша направи невиден спектакл пред Собранието во Белград за дочекот на Новата 2022 година, каде покрај луѓе од...