понеделник, 6 декември 2021

Љубов и Секс

Позата „топење путер“ е најпопуларна меѓу младите: Овозможува длабока пенетрација, оргазам, но и трошење калории

Оваа поза во сексот е неверојатно популарна поради феноменалниот оргазам, но сигурно не е најдобриот избор за оние кои немаат доволно...
Радио Милева

Катарина Радивојевиќ одново разголена и во новата улога: Зоне Замфирова на секс сцени како да е претплатена? (ФОТО)

Актерката Катарина Радивојевиќ која во серијата „Нечиста крв“ ја толкува улогата на Цона имаше секси сцени кои ги запалија социјалните...
Радио Милева

Сандра – Африка има само една неостварена желба, блазеси му на оној што ќе и ја исполни… или тешко нему? (ФОТО)

Гостувајќи во една емисија, пејачката Сандра – Африка откри дека има само една неостварена желба, па откри за што се работи. „Сите...
Радио Милева

Аца – Лукас отворено проговори за секс аферите со Маца-Дискреција и Маријана Зоњиќ: „Сите сакаме да нè сакаат жените, но прашање е со што се фалиме“ (ФОТО)

Српскиот фолк пејач Аца Лукас отворено се осврна на неговиот приватен живот. „Да не развиваме сега некои теории и филозофии за љубовта,...
Радио Милева

Соседите на Јована Пајиќ и Сале Тропоко го разврзаа јазикот: „Никој не очекуваше дека се разведуваат, секогаш беа насмеани“

Пејачката Јована Пајиќ и фронтменот на групата „Тропико бенд“, Александар Цветковиќ или познат како Сале Тропико решија да стават...