сабота, 27 ноември 2021

Радио Милева

Ања Ветерова сподели нежности во постела: Размена на бакнежи, прегратки и љубовни зборови: „Животот со тебе е многу поубав… Ај лав ју“ (ФОТО)

Младата македонска пејачка Ања Ветерова живее на релација Македонија – Америка, каде е на музички студии на познатиот музички колеџ...
Радио Милева

Тамара Тодевска никогаш поженствена: Македонската пејачка во новата модна комбинација изгледа како милион долари (фото)

Македонската пејачка Тамара Тодевска важи за еден од најдобрите вокали на музичка сцена, но и еден од најактивните корисници на социјалните...