петок, 26 ноември 2021

Љубов и Секс

Неодговарање на пораките може да биде само еден од проблемите: Четири проблеми кои им пречат на жените на почеток на врската

На почетокот на врската, сите партнерства се воведуваат во позначајни познанства, и на тој начин започнува изградбата на емоционалната...
Радио Милева

„Жена од султана“ му го прости ќотекот: Пејачката се видела со бившото момче што ја претепа (ФОТО)

Пејачката Тијана Милентијевиќ направи ретроспектива на претходната година, па проговори и за болните теми. Во ова време, пред една година,...
Радио Милева

Бојан Маровиќ раскажа низ каква трагедија минал како дете: Татко му се самоубил, јадел бајат леб и туѓи сендвичи…! (ФОТО)

Пејачот Бојан Маровиќ презентираше непознати детали од неговиот приватен живот. Таткото на пејачот, некогашен боксерски шампион и...
Вистаграм

Зимски трик кој го обожуваат модните трендсетерки: Оваа сезона заменете го топлиот шал со ова парче облека

Како секој, дури и наједноставниот изглед со лежерен призвук да го претворите во модна комбинација идеална за долгиот работен ден? Популарните...
Радио Милева

Мадона како од филм за возрасни: Пејачката објави нови провокативни фотографии, па ги разбесни фановите – „Подобра си од ова“

Мадона (63) треба да ја понесе титулата на кралица на скандалите затоа што тоа е тоа со што повеќе се занимава од музиката. По 40 години...
Радио Милева

Маја Маринковиќ и Филип Цар одново завршија во кревет, само овој пат не се „караа“, туку се скараа: „Сакаш ли животот за две минути да ти го направам пекол?“(ВИДЕО)

Филип Цар и Маја Маринковиќ одново завршија в кревет… само овој пат не се „караа“, туку се скараа, па во еден момент таа жестоко му...
Радио Милева

Неда Украден призна дека добива експлицитни пораки од додворувачи: „Ќе паднете ако ви го покажам телефонот“

Пејачката Неда Украден долго време е на естрадната сцена и зрачи со својата харизма, енергија, но многумина ги интеренсира нејзиниот...