четврток, 25 ноември 2021

Радио Милева

По две тури жешка акција, Маја Маринковиќ отиде да се истушира, па толку ја „изгнаси“ туш кабината што на Филип Цар му се „превртеа цревата“ (ВИДЕО)

По два круга жешка акција, Маја Маринковиќ и Филип Цар заминаа во Белата куќа да се истушираат и да се подготват за емисијата „Прашања...
Живот и Стил

Во нив нозете изгледаат подолго и повитко: Ова е единствениот модел на чизми кој ви е потребен оваа зима

Лесно се вклопуваат во сите стилови, можат да се носат во безброј прилики, а во нив нозете изгледаат повитко. Со еден збор – совршени! И...
Радио Милева

Некогаш беа дел од реалните шоуа, а сега не прифаќаат ни огромна сума на пари за да бидат дел од ваква програма „Таму повеќе не се враќам“

Многу познати имиња од светот на музиката, спортот и актерство беа дел од реалните шоуа. Порано, овие програми имаа поразличен концепт,...
Радио Милева

Сандра – Африка „одлета“ во топлите краишта па оттаму се (по)јави разголена: Цицлестата пејачка распиштолена на плажа мами од Мајами (ФОТО)

Пејачката Сандра – Африка реши да одмора во потоплите краишта, па таму и одлета. Откако стигна и се смести, ги почести своите следбеници...
Радио Милева

Разголената Карлеуша ги запали обожавателите со новиот стајлинг, особено со еден детал вреден 600 евра (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша уште еднаш ги изненади сите со својот провокативен стајлинг и предизвикувачки изглед. Таа за последниот ...
Радио Милева

Разбиен автомобилот на победникот на „Ѕвездите на Гранд“ кој го доби од победата во музичкото шоу – пејачот остана без неговите лични работи

Победникот на „Ѕвездите на Гранд“, Махир Мулалиќ доживеал непријатна ситуација кога ми е разбиен автомобилот. Крадците ги украле личните...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ е заразен со корона? – „Со денови не се чувствувам добро, се плашам од најлошото“

Некогашниот учесник во „Задруга“, Кристијан Голубовиќ тврди дека има здравствени проблеми и се сомнева дека е заразен со коронавирус. Тој...