среда, 24 ноември 2021

Радио Милева

Започна комеморацијата на Марина Туцаковиќ – еве кои познати се појавија на собирот во чест на познатиот текстописец

Започна комеморацијата на текстописецот Марина Туцаковиќ која почина на 19 септември. Меѓу првите кој пристигнале била нејзиниот син...
Радио Милева

Дејан Драгојевиќ брутално ја понижи бившата сопруга Далила: „Маја Маринковиќ блеска како Лас Вегас, а ти изгасната како Бујановац“

Далила и Дејан Драгојевиќ гостуваа кај Огњен Амиџиќ во неговото „Ами Џи шоу“, па својата интима почнаа да ја изнесуваат на виделина! Веднаш...
Радио Милева

Да беше Сораја вака облечена во скопската кафеана, кој знае дали ќе ја станеа: Старлетата само со провидна бела лента преку гигантските силиконски гради (ФОТО)

Старлетата Сораја Вучелиќ со секоја своја нова објава на Инстаграм предизвикуваа бурни овации на воодушевените обожаватели. Така...
Радио Милева

Шехерезад објави фотографии од породувањето, па откри низ што поминала: „Се породував болни 11 часа“

Бергузар Корел неодамна на свет го донесе своето трето дете, ќерката Лејла. Таа на својот „Инстаграм“ објави фотографии од породувањето,...
Радио Милева

Електра Елит прво му дојде во спалната по „награда“, а потоа во кујната покажа како ќе мине нејзиниот сопруг ако ја изневери: Ем „онаден“, ем „кастриран“? (ВИДЕО)

Електра Елит го отвори својот профил на Тик Ток за сите свои следбеници на кој секој ден прикачува интересни видеа, кои ги снима со својот...
Радио Милева

Ова е досега нејжешката акција во изолација во „Задруга 5“: Маја Маринковиќ по бујните облини, ги покажа и своите „јавачки“ вештини (ВИДЕО)

Откако Маја Маринковиќ и Филип Цар останаа само во собата за изолација, веднаш ја искористија можноста да ја надминат осаменоста. Доаѓањето...
Радио Милева

Има девојка? Бане Мојиќевиќ откри каков е неговиот емотивен статус по разводот: „Ми пристигнуваат експлицитни пораки“

Пејачот Бане Мојиќевиќ претходната година објави дека се разведува од сопругата, а сега откри дали има нова девојка. Тој не се појавува...
Радио Милева

Го покажа вистинското лице: Милица Павловиќ во издание во какво не сме ја навикнати да ја гледаме (фото)

Милица Павловиќ важи за една од најатрактивните пејачки во регионот. Каде и да се појави таа знае да го привлече вниманието со своите...
Радио Милева

Најпознатиот српски макро од затвор напиша книга за елитната проституција на Балканот: „Спортистите најмногу ме прашуваа за Ана Кораќ и Маја Маринковиќ“

Макрото Михајло Максимовиќ, кој на пошироката јавност и стана познат кога беше уапсен за посредување во проституција, по што беше осуден...
Радио Милева

Жељко Самарџиќ ќе стане дедо: Ќерката на пејачот објави фотографија со трудничкото стомаче, еве како изгледа (фото)

Пејачот Жељко Самарџиќ е горд на своите деца кои ги има со сопругата Маја. Имено, Сања и Даниела не сакаат да се експонираат јавно, а Миња...