сабота, 20 ноември 2021

Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ е секс бомба во панталони кои ја оцртуваат максимално, а сите „зумираа“ на задникот (фото)

Младата пејачка надеж, Анастасија Ражнатовиќ ја доведе својата линија до совршенство и не се срами да го покаже тоа. Беж комбинезонот...
Радио Милева

Оваа песна крие голема трагедија: Редовно ја пеат, на неа плачат и кршат чаши дури и познатите фолк ѕвезди како Милица Тодоровиќ или Александра Пријовиќ (ФОТО+ВИДЕО)

Постои една песна која во себе крие голема трагедија. Неа редовно ја пеат, на неа плачат и кршат чаши дури и познатите фолк ѕвезди од...
Радио Милева

Сите се прашуваат каде исчезнаа најголемите гради на Балканот: Српската пејачка ослабе, па остана без својот заштитен знак

Српската пејачка Јана Тодоровиќ благодарение на диета успеала својата линија да ја доведе до совршенство. Таа вели дека и било тешко...
Радио Милева

94 – годишната Добрила Ивановска Чабриќ учествуваше во „Сè или нешто“ – eве со колку пари си замина oд квизот (фото)

Во петочното издание на квизот „Сè или нешто“ натпреварувачка беше македонската победничка на регионалното музичко шоу „Никогаш...