сабота, 13 ноември 2021

Промотер

Кристина, Анастасија, Миха и Филип од „Дајте музика“ со „Green forces“ ќе ја претставуваат Македонија на Детскиот Евросонг 2021 (ВИДЕО)

Како што е веќе познато, децата од мегапопуларната детска серија „Дајте Музика“ се избрани од МРТ да ја претставуваат Македонија на...
Радио Милева

Сања – Барбика „се отвори“: „Сакам помлади мажи, зашто имаат повеќе кондиција за онаа работа“ (ВИДЕО)

Сања – Барбика ги става во функција  сите свои телесни атрибути, па бујните облини, сексапилот  и привлечноста максимално ги користи,...
Радио Милева

Пејачките Сузана Гавазова и Сани Гроздановска гордо се пофалија со своите сестри – еве колку си личат една со друга (фото)

Фолк пејачката Сузана Гавазова откако ја промени својата адреса на живееење, па од далечната Шведска реши да си се врати дома, во родната...
Радио Милева

Македонската учесничка во „Задруга“ српските медиуми ја нарекоа „евтина копија“ на српската старлета: Елеонора Миљковиќ е „copy-paste“ на Ана Кораќ? (ФОТО)

Скопјанката Елеонора Миљковиќ или само Нора, засега единствената македонска преставничка во најгледаното реалното шоу  во регионот...
Радио Милева

Македонска секс бомба ги запали Германците: Сака да биде пејачка како Бијонсе, а ужива да се соблекува пиштол гола! (ФОТО)

Иако е родена Македонка, кај нас е речиси непозната се додека  не осамнаа нејзините голи фотографии кои ги направи за германското издание...
Радио Милева

Едина Муса ги покажа плочките на стомакот ама ја разголе и душата: Кој го разбуди „ѕверот“ во убавицата?

Македонска кошаркарка, бодибилдерка и фитнeс мис бикини, убавата Едина Муса оддамна решила своето тело да го доведе до совршенство....