петок, 12 ноември 2021

Љубов и Секс

Последните 2 месеци од оваа година ќе бидат полни со изненадувања: Еве кои хороскопски знаци ќе имаат среќа на љубовен, а кои на деловен план

Како што велат астролозите, распоредот на планетите и аспектите на небото до крајот на оваа 2021 година ќе им донесе големи изненадувања...
Радио Милева

Памела Андерсон со месеци се крие од јавноста, а сега папараците ја уловија без грам шминка и во „запуштено“ издание (фото)

Актерката Памела Андерсон во јавност секогаш во јавност се појавува средена и со шминка, многу ретко може да ја видиме во природно издание. Актерката...
Радио Милева

Српската фолк легенда и кум на покојниот Тома Здравковиќ е тешко болен и мора да оди под нож: „Ако по операцијата не можам да пејам, немојте ни да ме будите“ (ФОТО)

Српскиот фолк пејач Зоран Калезиќ откри дека заболел од рак на белите дробови, а за лекување ја избрал Црна Гора, иако имал пријатели...
Радио Милева

Прија одговори на чаршиските муабети за бракот со Филип: „Не е прв пат, веќе неколку пати ме разведоа“ (ФОТО)

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ уживаат во семејната идила заедно со синот Александар со кој живеат во луксузна вила на Бежанијска...
Радио Милева

Двете руски старлети ќе ве „заковаат“ за нивните фотографии: Само еден поглед на Ана и Диана и возбудата станува најсилна, а желбата обилна! (ФОТО)

Атрактивните Русинки, популарните старлети и инфлуенсерки Дијана Мелисон и Ана Дорожкина ја подигнаа температурата со нови  жешки...
Радио Милева

Oва пејачка се појави на погребот на Маринко Роквиќ иако не разговараа: „Прости ми, мој Маринко“ (фото)

Нада Топчагиќ и Маринко Роквиќ со години беа пријатели и колеги, но поради едно недоразбирање се скараа и не разговараа. Откако Нада...
Радио Милева

Мартин од „Некст Тајм“ си го истетовира брат му Стефан на раката: Брат за брат, близнакот на тетоважа! (ФОТО)

„Некст тајм“ се еден од оние бендови кои секојдневно не „киснат“ по насловниците на медиумите и не ги има секоја вечер по ТВ емисиите,...
Радио Милева

Одговор што сите го очекуваа: По шпекулациите дека Тања Савиќ е во врска со познат политичар, ја прашаа дали има момче – еве што одговори

Пејачката Тања Савиќ изминатиот период е во центарот на вниманието поради написите дека наводно е во врска со познат политичар. Таа...