четврток, 11 ноември 2021

Љубов и Секс

Жителите на оваа земја се најдобрите љубовници во светот – епитетот „врвни заводници“ го носат благодарение на ова

Истражувањето покажало дека Грците се најдобрите љубовници, а во продолжение прочитајте зошто. Грците се најдобрите љубовници, а епитетот...
Радио Милева

Избега од „Задруга 5“, па ја „распна“ Далила: „Сељандуро една, имаш интимни односи пред сопствениот сопруг со Филип за 1.500 евра неделно“

МЦ Дамиро, која неодамна избега од „Задруга“, жестоко го осуди однесувањето на Далила Драгојевиќ, која пред камерите го изневери својот...
Радио Милева

Ни сопствените деца нема да ја препознаат: Лидија Вукиќевиќ направи драстична трансформација (фото)

За актерката Лидија Вукиќевиќ годините се само бројка, па таа колку е постара толку е позгодна, а често добива комплименти за нејзиниот...
Радио Милева

Канје Вест има нова девојка: Хип-хоп ѕвездата ја замени Ким Кардашијан со 22 годишниот топ модел Винетрија

Американскиот рапер Канје Вест почна да излегува со 22-годишната манекенка Винетриа, објави „Пејџ Сикс“, повикувајќи се на свои извори....
Радио Милева

Емотивен момент на комеморацијата на Маринко Роквиќ: Синовите на покојниот пејач запејаа песна од Шабан Шаулиќ (видео)

Во „Радио Белград“ беше одржана комеморација за пејачот Маринко Роквиќ кој почина по тешката борба со опасната болест. На комеморацијата...
Радио Милева

Еве со што претходно се занимавала девојката на Дарко Лазиќ: Вака започнала да пее Барбара Бобак (ФОТО)

Актуелната девојка на фолк ѕвездата Дарко Лазиќ, и негова колешка Барбара Бобак сега откри што правела пред да заплови во естрадните...