среда, 10 ноември 2021

Љубов и Секс

Дали вашиот партнер глуми дека е заљубен во вас: Овие 3 знаци покажуваат дека сте во врска која нема иднина!

Како треба некој да се позиционира во такви врски и дали воопшто треба да остане во нив? Ова прашање им пречи на многу луѓе, кои не се...
Радио Милева

Пред неа е уште една борба: Сопругот на Тања Савиќ доаѓа во Србија за да се бори за старателството на децата

Пејачката Тања Савиќ претходната година помина низ вистински пекол. Имено, во април 2020 година, сопругот на Тања, Душан Јованчевиќ без...
Радио Милева

Бугарската манекенка и топ модел Александра Петканова праша, па покажа: „Сакате да ми ги видите градите – повелете“!? (ФОТО)

Бугарската манекенка и топ модел Александра Алекс  Петканова не пропушта со своите фанови на социјалните мрежи да сподели се ‘ што...
Радио Милева

Познатата фолкерка ги извади силиконите во петатта деценија од животот, се соблече во бикини и ги покажа природните гради (фото)

Пејачката Тина Ивановиќ деновиве ги поминува во топлиот Дубаи, а на социјалните мрежи редовно објавува фотографии. Пејчката ужива на...
Радио Милева

Еден од најпознатите хитови на Маринко Роквиќ е создадан во мала соба во 4 наутро поради кавга за бурек

Пејачот Маринко Рокви по тешко боледување почина на 68 години. Тој зад себе остави многубројни хитови кои ќе се пејат со децении. „Сваѓалице...
Радио Милева

„Гранд ѕвездата“ Александра Младеновиќ крие дека умее да се напие: „За една вечер можам да испијам и половина шише ракија“ (ФОТО)

Пејачката Александра Младеновиќ се пофали дека неа засега не и недостасуваат настапи. Покрај тоа, таа открива дека сака да пие ракија...
Радио Милева

Воја Недељковиќ со години е водител на регионалното музичко шоу, а сега конечно откри дали има „местенки“ во „Ѕвездите на Гранд“

Многу пејачи се прославија во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ кое трае 17 години. Иако често се зборува и шпекулира дека...