вторник, 9 ноември 2021

Љубов и Секс

„Напредна“ мисионерска поза: Пробајте го ова вечерва и доживејте обострано задоволство со партнерот во кревет

Интимниот однос во врската со текот на времето може да стане рутина, а за тоа да не се случи важно е не само да бидете активни туку и да...
Радио Милева

Бугарската фолкерка како разголена Афродита: Гери Никол – божица на љубовта или само га*леста „мижи-бутај“ убавица? ( ФОТО+ВИДЕО)

„Моето име е Афродита!“ – изјави бугарската пејачка Гери-Никол и сподели нови необични фотографии! Пејачката од Варна има многу...
Радио Милева

Сара Џесика Паркер врати на негативните коментари за нејзиниот изглед: „Што треба да направам, да исчезнам?“

Актерката Сара Џесика Паркер е на снимањето на продолжение на серијата „Сексот и градот“, но неодамна се појавија негативни коментари...
Радио Милева

Никој не прави штимунг како неа, „кралицата на бакшишот“, жешката Теа: Ги „пали“ додека пее, ги дразни кога ќе „замеша“ (ВИДЕО)

Покрај Јелена Карлеуша, пејачката Теа Таировиќ е веројатно медиумски најекспонираната на естрадата, што заради својот изглед, однесувањето,...
Радио Милева

На Карлеуша ова нема да и допадне: Ѓорѓе Давид откри со кој пејачка полесно му е соработката – Цеца или Јеца?

Пејачот Ѓорѓе Давид го прокоментира доаѓањето на Светлана Цеца Ражнатовиќ во „Ѕвездите на Гранд“ наместо Јелена Карлеуша и откри...
Радио Милева

„Невера моја био си ти“: Весна Змијанац оваа љубовна песна ја посветила на познатиот пејач во кој била лудо заљубена

Весна Змијанац која во текот на 80тите беше на врвот на популарност, но имаше и една голема љубов. Имено, станува збор за пејачот Халид...
Радио Милева

Овој познат пејач купил куќа од покојниот Маринко Роквиќ: Пејачот едвај чекал неговиот колега да се всели и да му биде прв сосед

Пејачот Саша Матиќ неодамна купил куќа од покојниот  Маринко Роквиќ кој почина на 6 ноември на 68 години. Имено, како што се зборува, Саша...
Радио Милева

Нов хистеричен напад во „Задруга 5“: Далила доби „нервен слом“, врескаше, туркаше, уриваше се пред себе (ВИДЕО)

Далила Драгојевиќ и Филип Цар се скараа, па уште еднаш ја раскинаа врската. „Ја завршив со моето излагање. Ме излажа, ме изневеруваше...
Радио Милева

Теа Таировиќ и нејзината мајка направиле скандал на снимање: Пејачката бесно ја напуштила емисијата поради прашање за експлицитното видео?

Теа Таировиќ и нејзината мајка направиле скандал на снимање: Пејачката бесно ја напуштила емисијата поради прашање за експлицитното...
Радио Милева

Кај фитнес инструкторката нема лабаво: Ана Стојанова и мачката си ја стави на третман… за слабеење (ФОТО)

Ана Стојанова веќе добро и е позната на македонската јавност. Кралицата на социјалните мрежи како фитнес инструктор, модел, мотиватор...