среда, 3 ноември 2021

Живот и Стил

Ви недостасува модна инспирација? Ова се најдобрите есенски стајлинзи во режија на Викторија Бекам

Славната дизајнерка Викторија Бекам е една од најценетите модни икони ширум светот. Нејзините модни комбинации се практични и носиви,...
Радио Милева

Дејна Хем е примамлива како скап парфем: На сите им летаат „пеперутки во стомак“, нејзе и слетуват на венериниот брег и гигантските гради (ФОТО)

Дејна Хем важи за една од „секс симболите на Охајо“, но и на Инстаграм, каде што со своите маѓепснички облини успеала „заведе“ повеќе...
Радио Милева

Ова е најголемиот срам во нејзината кариера: Гоца Божиновска отишла да пее на погрешна свадба! (ФОТО)

Пејачката Гоца Божиновска си ја отвори душата и раскажа за една од нејзините најголеми бруки и срамови во нејзината пејачка кариера. Имено,...
Радио Милева

Водителката на емисијата „Балканска улица“, Весна Дедиќ ги откри деталите за разводот: „Лошиот брак е воз од кој треба наврема да скокнеш, па макар ги скршил обете раце и нозе“

Водителката на популарната ТВ емисија „Балканска улица“, Весна Дедиќ, пред неколку години се разведе од поранешниот сопруг Срѓан со...