вторник, 2 ноември 2021

Љубов и Секс

Астролозите имаат што да ви порачаат: Мажите родени во овој хороскопски знак не се за сериозна врска

Дами, пред да одлучите да се впуштите во романса, обрнете внимание на ова однесување на идниот партнер. Ако посакувате маж кој ќе ги оствари...
Радио Милева

Сите одлепија по нејзините пропорции: Големата задница го „проголта шорцот“, а тангата потона меѓу „двете половини“ на бујните облини(ФОТО)

Манекенката Џулијен Кисинџер не престанува секојдневно да споделува провокативни и жешки фотографии на своите профили на социјалните...
Радио Милева

Тара Симов и се слоши, падна, па „преврте очи“: Учесничката во „Задруга 5“ по една жестока кавга за малку што не се шлогираше (ВИДЕО)

Тара Симов и Менсур Ајдарпашиќ синоќа се степале со вербална пресметка, а се’ кулминирало со тоа што на Тара потоа и се слошило, што...
Радио Милева

Се сеќавате ли на девојчето кое освои со нејзината улога во серијата „Титаник“ – еве како изгледа денес (фото)

Филмот „Титаник“ е снимен пред повеќе од две децении, но и денес се гледа со интерес како и тогаш. Актерите кои се појавија во него се...
Радио Милева

Сораја „исфрлена“ од скопски локал со човекот за кој точно не се знае во какви релации е, но затоа се знае кој беше нејзиниот последен љубовник (ФОТО)

Приватниот живот на старлетата Сораја Вучелиќ деновиве е во центарот на вниманието на јавноста откако таа со својот „пријател“ наводно...
Радио Милева

Maрија и Карлеуша станаа пријателки во „Ѕвездите на Гранд“, а еве во какви односи се Ражнатовиќ и Шерифовиќ: Цеца oткри што се случува зад камерите на шоуто

Цеца Ражнатовиќ проговори за односот со Марија Шерифовиќ со која е член во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“. Имено, Марија неодамна...
Радио Милева

Водителката на „Слагалица“ проговори за разводот:„Со денови бев во кујната и знаете што се случи? Сопругот се сврте и си замина“

Водителката Милица Гачин која на публиката е позната како водителка на „Слагалица“ си ја отвори душата и го сподели своето искуство...
Радио Милева

Речиси никогаш не се појавуваат заедно во јавност, па ретко кој ја видел: Ова е сопругата на познатиот актер Славко Штимац! (ФОТО)

Серијата „Црна свадба“ која минатиот викенд почна да се емитува на „Радио-телевизија на Србија“, на ТВ екраните го „врати“ секогаш...