четврток, 28 октомври 2021

Радио Милева

Бајката и се претвори во пекол: Српската мисица Валентина Петровиќ која покажа двоглав орел исклучена од изборот за мис, се враќа дома (ФОТО)

Сопственичката на компанијата Мис Ју, Весна де Винча, истакна дека српската мисица Валентина Петровиќ по скандалот со несреќното покажување...
Радио Милева

Во виолетов танга дезен, на работ на стаклениот базен: Со големина на џиновска тиква, во облик на преполовена круша, ваква задница има само Карлеуша!

Јелена Карлеуша одново го запали Дубаи! Нејзините жешки фотографии од плажата се буквално толку моќни што оние со слабо срце не треба...
Радио Милева

Мајката на Дарко Лазиќ загрижена поради неговата врска со Барбара Бобак, се плаши да не ја снаде истото како и бившите снаи

Пејачот Дарко Лазиќ не се смирува, а неговата мајка поминува низ агонија поради него, тврдат соседите на пејачот. Неодамна Дарко Лазиќ...
Радио Милева

Еве кој е зетот на Топалко: Има зграда од 20 ката во Дубаи, се вери со Хелена во Марбеља и секојдневно и купува подароци (ФОТО)

Хелена, ќерката на пејачот Милан Топаловиќ Топалко кон средината на септември се омажи за својот избраник Драган Алексиќ, поранешниот...