понеделник, 25 октомври 2021

Љубов и Секс

Ако се пронајдете во овие 5 реченици: Имате партнер кој никогаш нема да ја изневери вашата доверба, чувајте го!

Иако често пати ги истакнуваме знаците и сигналите на кои треба да внимавате, а според кои лесно може да откриете дали вашиот партнер...
Живот и Стил

Комбинација која најмногу ја користат Русите: Народен лек против вируси и настинки од 2 моќни состојки

Направете го најдобриот народен лек кој се користи во народната медицина. Мед и лук – прават вистински чуда за вашето здравје. Сезоната...
Радио Милева

Хелена Топалковиќ изгледа „скапо“ во разни модни парчиња, а еве колку чини еден нејзин стајлинг (фото)

Многумина мислат дека нејзините модни парчиња огромно богатство за облека, а еве колку чини еден стајлинг на Хелена Топалковиќ (фото) Хелена...
Радио Милева

Победничката на „Задруга 4“ Ива Гргуриќ излезе со мајка и да се прошета: Таа е „авион“, мајка и „ракета“! (ФОТО)

Победничката од четвртата сезона на реалното шоу „Задруга“, Ива Гргуриќ, сношти излезе со својата мајка Јасна, па обете ја воодушевија...
Радио Милева

Водителката на „Задруга“ се појави со деколте до папокот: Цицлестата Душица го наполни и ТВ кадарот и очите на машките гледачи со „влажни погледи“ (ФОТО)

Водителката Душица Јаковљевиќ  не ја водеше емисијата „Задруга“, но вчеравечер се појави во крајно провокативно издание, со кое го...
Радио Милева

Нови детали за смртоносното пукање на Болдвин: Актерот вежбал извлекување на пиштолот од футрола кога пукал во колешката

Актерот Алек Болдвин на снимање на серијата „Rust“ ја уби директорката на фотографија Халина Хачинс (42), и го повреди ережисерот Џоел...
Радио Милева

Водителката Јована Јеремиќ „ја понижи“ Јована Јоксимовиќ: „Јас имам правен факултет, просек 9,6… прашајте ја неа што има звршено?“ (ФОТО)

Водителката Јована Јеремиќ привлекува големо внимание каде и да се појави и со својот изглед и со она што го изјавува. Важи за една од...
Радио Милева

Шако Полумента си ја отвори душата и откри непознати детали од неговиот љубовен живот: „Имав многу љубовници, за тоа знае и мојата сопруга“

Пејачот Шако Полумента си ја отвори душата и откри непознати детали од неговиот живот. Тој призна дека ја изневерувал сопругата, но...
Радио Милева

Дојде братот од САД, се собра старата „естрадна екипа“: По дома може сите, а за во диско… женетиот „несуден советник“ остана дома (ФОТО)

Секоја генерација си има свои естрадни ѕвезди, свои идоли, свои љубимци на публиката која расте и созрева со нив, а и тие со неа… Тие...