понеделник, 18 октомври 2021

Љубов и Секс

Машина за алишта или покрив од зграда: 4 возбудливи места за секс кои ќе ви го направат љубовниот живот поинтересен

Ако ви е здодевно на исто место да имате секс, изберете некое од овие четири места или препуштете ѝ се на фантазијата, па инспирирани...
Вистаграм

Бохо стил во комбинација со скандинавска одмереност: Инспирација за оние кои се подготвуваат да го преуредат домот

Пристигна убавото и топло време, а многумина од нас токму во овој период го преуредуваат и реновираат домот. Секогаш е добро да се направи...
Радио Милева

И Сара Јо налик на Џеј Ло: Српската пејачка евистинска убавица – долги нозе и голема задница (ФОТО)

Популарната пејачка Сара Јовановиќ, попозната како Сара Jо, ја доведе својата линија до совршенство,  па овој пат покажа какво тело има...
Радио Милева

Се разделиле многу порано пред да објават: Протекоа нови детали од последната кавга на Даниела Мартиновиќ и Петар Грашо

Kaко бомба одекна веста дека по 24 години врска раскинале Данијела Мартиновиќ и Петар Грашо. Меѓутоа, иако Даниела и Петар во медиумите...
Радио Милева

Еден детаљ ги разоткри: Третата сестра од Родиќ сепак е во емотивна врска со синот на познатата пејачка?

Последната објава на социјалните мрежи, од неомажената сестра од Родиќ, Наташа Родиќ повторно ги подгреа приказните дека е во врска...
Радио Милева

Се ожени некогашниот лидер на „Пинк Флоид“: Роџер Вотерс стана младоженец во осмата деценија и зеде 30 години помлада сопруга

Познатиот музичар и некогашен лидер на групата „Пинк Флојд“, Роџер Вотерс, и го кажа судбоносното ДА  на својата тридецении помлада...
Радио Милева

Ваква задница каква што има Елена и Џеј Ло би поскала: Ќерката на Миле Китиќ бујна како светските ѕвезди (ФОТО)

Ќерката на познатата брачна – фолк двојка Миле Китиќ – Марта Савиќ, младата пејачка Елена Китиќ неодамна започна да настапува...