петок, 15 октомври 2021

Мегафон

Во сабота, 16-ти октомври точно напладне: Промоција на книгата „Дремка за двајца“ од Братислав Димитров во „Пелистер“

На 16-ти октомври, сабота во градската кафеана „Пелистер“ во Скопје со почеток во 12.00 часот или точно напладне,ќе се одржи промоцијата...
Вистаграм

Погледнете како овој пар „здодевната“ куќа која ја купил ја трансформирал во модерен дом во скандинавски стил

Ејми Герард и нејзиниот партнер Оли купиле трисобна куќа во Англија минатата година, по цена од 323.000 британски фунти. За само неколку...
Радио Милева

Познатата кантри пејачка настапи „пиштол гола“ во новата сезона на ТВ шоуто „Saturday Night Live“ (ФОТО+ВИДЕО)

Шоуто „Saturday Night Live“ ја започна својата 47-ма сезона со – голотија. Во емисијата гостувала 33-годишната пејачка Кејси Масгрејвс која пеела...
Радио Милева

Мексиканската убавица го фотографираше з*дникот во танга, па порача – „дисциплина“: Водителката со провокативна поза од спалната соба (фото)

Мексиканската водителка Jанет Гарсиа за која велат дека има најзгодна з*дница надмина над 14 милиони следбеници на социјалните мрежи...
Радио Милева

Кога Теа Таировиќ ќе замеша: Во мини фустанче со две ленти преку градите и една преку колкови, кај машката публика предизвика слатки шокови (ВИДЕО)

Пејачката Теа Таировиќ привлекува внимание со својот изглед каде и да се појави, а нејзиниот егзотичен еротски танц и секси изглед го...
Радио Милева

Дино Мерлин откри непознати детали од неговиот живот: „Имаше период кога живеев како билка, не ме интеренсираше ни животот, ни смртта“

Пејачот Дино Мерлин откри непознати детали од неговиот живот. Тој се потсети на периодот кога работел во една фабрика и ги запишувал...
Радио Милева

Соседите ја разоткрија вистинската Ана Николиќ: „Често ја гледаме со еден помлад маж, изгледа тоа е нејзиното ново момче“, а еве како се однесува кога има „жолта минута“

Соседите ја разоткрија вистинската Ана Николиќ: „Често ја гледаме со еден помлад маж, изгледа тоа е нејзиното ново момче“ Соседите...
Радио Милева

Карлеуша топлес, во црвена танга и чизми до препони, во издание кое „ќе ве фрли во бесознание“: Русокосата како за на секси маскембал или еротски бал? (ФОТО)

Јелена Карлеуша се соблече топлес, па се фотографираше во жешка секси комбинација со што одново ги запали социјалните мрежи, а на нејзините...