четврток, 14 октомври 2021

Живот и Стил

Женствена, елегантна и одлично прилега на секоја дама: Оваа боја ќе биде апсолутен хит во зимската сезона

Модните експерти нѝ носат добри вести – во тренд ќе бидат тонови кои одлично прилегаат на секоја жена. Без разлика дали сте русокоса,...
Живот и Стил

Лимонот е богат со мноштво важни соединенија – еве на кои лица особено им се препорачува

Лимонот е оптимален извор на витамин Ц, кој е важен за производство на колаген и помага во апсорпција на железото од растителната храна. Доволниот...
Радио Милева

Наместо на суд, Дарко Лазиќ ужива во Египет: Се одржа првото рочиште за старателството над синот Алексиј, а пејачот не се појави

Денес (14.10.2021)  е одржано првото рочиште за старателството над синот на Дарко Лазиќ и Марина Гагиќ. Марина заедно со адвокатот пристигна...
Љубов и Секс

Не се толку површни колку што мислевте: Еве кои 2 причини ги наведуваат мажите да мислат на застанување пред олтар

Со децении, ние сме навикнати на „воспоставени приказни“ за машките емоции, нескршливите срца и бракот до кој можат да доведат години,...
Радио Милева

Жестока акција во „Задруга 5“: На Милица и Менсур не им пречеа ни светлото, ни камерите, ни цимерите, да ги „искршат“ креветите (ВИДЕО)

Милица Веселиновиќ и Менсур Ајдарпашиќ се подготвуваа за одмор пред вечерашната емисија „Прашања на гледачите“. Двајцата легнаа во...
Радио Милева

Најпознатата хрватска „улична пиљарка“ смени професија: Кристина – Мандарина до вчера продаваше овошје, од неодамна ја продава својата интима (ФОТО)

Јавноста ја запознакако цицлестата и сексапилна улична продавачка на овошје. Кристина Пенава, најпознатата хрватска „пиљарка“ која...
Радио Милева

„Тања Савиќ беше во тајна врска со зафатен политичар“: Водителката Јована Јеремиќ откри шокантни детали за пејачката

Водителката Јована Јеремиќ во емисијата „Папарцо лов“ откри дека Тања Савиќ била во тајна врска со млад, босански политичар. Водителка...
Радио Милева

Пејачката која тежи 140 килограми без комплекси се појави во проѕирен фустан на роденденот на Карди Би

Пејачката Лизо која има 140 килограми речиси гола и без комплекси во проѕирен фустан се појави на роденденската прослава на раперката...
Радио Милева

Еве како Филип Живојиновиќ реагира на провокативните изданија на Александра Пријовиќ: „Многу ми значи неговото мислење“

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ од почетокот на нивната врска го привлeкуваат вниманието каде и да се појават, а пејачката за...
Радио Милева

Таа одби да му дојде во Јутјуб емисија, а Брендон ја снимал Маја Маринковиќ „пиштол гола“ како на телефон го пцуе својот татко (ФОТО+ВИДЕО)

Бранислав Радониќ – Брендон со недели води војна против неговата поранешна пријателка Маја Маринковиќ. Неговата видео објава привлече...
Радио Милева

Дарко Лазиќ повторно лаже? Пејачот изјави дека ја платил целата алиментација за ќерката со Ана Севиќ, а адвокатот на пејачката тврди дека се уште е должен

Пејачот Дарко Лазиќ неодамна зборуваше за својот однос со неговите поранешни партнерки, Ана Севиќ и Марина Гагиќ. Тој истакна дека на...