среда, 13 октомври 2021

Радио Милева

Стариот добар сексапил на пејачката им го крена притисокот: Нина Бадриќ ги подразголи градите, па ги разгоре машките мечти! (ФОТО)

Пејачката Нина Бадриќ (49) иако не е во цветот на младоста, со својата последна објава на Инстаграм ја разгоре фантазијата на своите следбеници. Имено,...
Радио Милева

Мили се повреди на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“: Поради кандидатот пејачот разби чаша од глава (фото)

Александар Милиќ Мили многу е посветен на регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“  и на работата со кандидатите. Затоа не е ни...
Радио Милева

Колега јавно ја прозва ТВ водителката, а Јована Јеремиќ му возврати во свој стил: „Подобро разбуди се, зашто јас сум ноќен кошмар што не поминува“ (ФОТО)

Црногорскиот водител Божо Добриша беше гостин во „Амиџи шоу“ кај колегата Огњен Амиџиќ. Во „квиз играта“, му беше поставено незгодно...
Радио Милева

Лејди Гага ја ископира Јелена Карлеуша: Светската ѕвезда се појави со моден додаток кој српската пејачка го носеше во 2018 (фото)

Јелена Карлеуша е една од најдобро стилизираните српски пејачки во регионот, а светските ѕвезди често ја копираат. Така беше и овој...
Радио Милева

Словенечката старлета е „секси ракета“: Кога Дениз Дејм ќе заниша со колкови, на колена паѓаат и „машките богови“ (ВИДЕО)

Учесниците во најгледаното ријалити шоу во регионот „Задруга“ секогаш блескаат кога се одржува забава во Белата куќа и даваат се’...
Радио Милева

Aна Николиќ се огласи по написите дека е во врска со оженет маж: „Ќе мора да се потрудите да дознаете со кој сум спијам и дали сум заљубена“

Во медиумите се појавија вести дека пејачката Ана Николиќ е во врска со Дејан Николиќ, електричар од Белград кој се уште законски оженет...