четврток, 7 октомври 2021

Живот и Стил

Џејми Оливер исфрлил една намирница и изгубил 12 килограми: Познатиот готвач откри како се храни, а еве што си забранил

Познатиот готвач Џејми Оливер неодамна откри дека изгубил 12 килограми со тоа што исфрлил само една намирница од исхраната. Џејми Оливер...
Радио Милева

Бугарскиот топ модел сама во запенето џакузи, за потоа нејзиното момче со прстите да прошета, по мазната кожа на голата Николета (ФОТО)

Голманот на Левски од Софија, Николај Михаилов и неговата сакана, манекенката и топ модел Николета Лозанова ја покажаа својата љубов...
Радио Милева

Го покажа голото трудничко стомаче: Вака изгледа Катарина Грујиќ во осмиот месец од бременоста (фото)

Пејачката Катарина Грујиќ е во осмиот месец бременоста и не го крие трудничкото стомаче. Неодамна, пејачката на „Инстаграм“ го покажа...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ се пофали со нешто, што е тешко за верување: „Симнав 20 килограми и сега имам секс 10 до 20 пати на ден“! (ФОТО)

Поранешниот гангстер од жешкиот белградски асфалт и ријалити учесник Кристијан Голубовиќ се пофалил дека изгубил речиси 18 килограми...
Радио Милева

Неда Украден го оставила вереникот пред самата венчавка: „Не сакав со него да одам пред олтар, едноставно го променив планот“

Пејачката Неда Украден има долга кариера која трае со години, нејзините песни се хитови, но пејачката има интересен и приватен живот. Неда...
Радио Милева

Откако „снашката“ на туѓа свадба го фати бидермаерот, сите помислија дека синот на Брена ќе се жени: Само проблемот е што овој и е седми по ред во серија, а Сандра се’ уште не се омажила! (ФОТО)

Јавноста гласно зборуваше за раскинувањето на синот на Брена и убавата шминкерка, а Виктор и Сандра едно време дури и не се следеа по...
Радио Милева

Босанац често добива критики дека зема малку кандидати во „Ѕвездите на Гранд“ на кои треба да им биде ментор, а сега откри зошто тоа е така: „Не сакам да бидам безобразен“

Драган Стојковиќ Босанац кој е дел од жирито на „Ѕвездите на Гранд“  откри каде грешат младите пејачи и зошто не сакаат да пејат народни...
Радио Милева

Победниците на годинешнава Евровизија со нов скандал: Членовите на „Манескин“ се сликаа „пиштол голи на купче“ (ФОТО)

Евровизиските победници, италијанската рок група, „Манескин“, одлучи повторно да ја шокира јавноста. Со најновата објава, на официјалниот...