понеделник, 4 октомври 2021

Радио Милева

Кога ќе ја видите во секси долна облека Адријана Лима, ќе ве заплисне плима и кожата ќе ви се наежи… од страсти, желби и копнежи! (ФОТО+ВИДЕО)

Адријана Лима е една од најпосакуваните жени во светот, а нејзиното извајано тело и витка линија никого не оставаат рамнодушен. Поранешната...
Радио Милева

Драган Којиќ – Кеба има вонбрачно дете со оваа жена: „Му дадов кондоми, а тојги фрли низ балкон и ме забремени“ (ФОТО)

Лилјана Јевремовиќ тврди дека има вонбрачна ќерка Ина со пејачот Драган Којиќ Кеба. Таа реши да открие детали од нивната врска за ТВ...
Радио Милева

Ќерката на познатата српска глумица Снежана Савиќ израсна во вистинска убавица: Вака денес изгледа Анита (ФОТО)

Иако приватниот живот на Снежана Савиќ отсекогаш бил прекриен со велот на мистеријата, домашната јавност знае дека таа некогаш беше...
Радио Милева

Аца Лукас имаше настап во емисија, па го заборави текстот на песната, па проба да се „извади“, ама… (ВИДЕО)

Видеото каде Аца Лукас ја изведува својата песна на плејбек во една емисија ги запали социјалните мрежи, не само затоа што ги заборави...
Радио Милева

Петар Грашо и Данијела не се веќе заедно, а новата девојка на пејачот е ќерка на најпознатиот хрватски хитмејкер (ФОТО)

Веста дека врската помеѓу Петар Грашо и Данијела Мартиновиќ пропадна по 24 години, пред неколку месеци ја изненади јавноста, а веста...
Радио Милева

Наташа Беквалац утринава имала сообраќајна несреќа во Белград: Камион се забил во нејзиното „Ауди“ (ФОТО)

Пејачката Наташа Беквалац утринава, понеделник, 04.10.2021 год. околу 9.35 часот во Белград доживеала сообраќајна несреќа. За среќа, пејачката...
Радио Милева

„Кралица на стилот“ повеќе гола отколку облечена, повторно го потенцираше сексапилот: Карлеуша со нова модна димензија или промоција на чиста перверзија? (ФОТО)

Уште еднаш, Јелена Карлеуша ги остави мажите без здив, некои со подзината уста, други со падната вилица, трети ги фрли во депресија со...
Радио Милева

Нада Топчагиќ го изненади Ибра: Фолкерката без тој да знае се појави на неговата роденденска забава и му ја отпеа „Јутро је“ (ВИДЕО)

Во ритамот на песната „Јутро је“ Златан Ибрахимовиќ го прослави својот 40 роденден. Овој пат за музиката на забавата во Милано се погрижи...
Радио Милева

Македонските инфлуенсерки можат „вода да му носат“: Игор Џамбазов се пофали дека не само што е во нивно друштво, туку високо котира и е пред многу од познатите дами (ФОТО)

Инфлуенсер, најновата професија без школо, без никакви квалификации… Доволно е да имаш мобилен телефон со добра камера, профил на...