сабота, 2 октомври 2021

Радио Милева

Кога Рада Манојловиќ ќе замеша со задникот и колковите на машката публика и „испаѓаат очите“ (ВИДЕО)

Покрај пеењето, познато е дека пејачката Рада Манојловиќ поседува и неодолив телесен раскош, а на моменти и врвни танцувачки способности,...
Радио Милева

Зошто Горан Стојановски е ултрапопуларен на секои 10 години: Кој е инспектор Томе од  „Преспав“ и зошто нема ни Фејсбук ни Инстаграм?

За него важи правилото дека станува популарен на секои 10 години… ѕвезда на рати! Ќе се појави како некој нов лик, ќе направи „растур...
Радио Милева

Кога Александра Накова се дотерува за провод, крева притисок: На ваков телесен раскош, гаќичките се вишок? (ФОТО+ВИДЕО)

Откако неодамна стана сопственичка на бутик за женска гардероба, Александра Накова е постојано активна на социјалните мрежи. Со доаѓањето...
Радио Милева

Македонската фолкерка ја прашаа со колкумина имала сексуални односи – еве го нејзиниот одговор!

Македонските јавни личности социјалните мрежи ги користат да ги информираат фановите за своите активности, ангажмани, за своите новитети,...