четврток, 30 септември 2021

Радио Милева

Нивес Целзиус во провиден градник и гаќички се сончаше на тераса: Бујната убавица во лов последните сончевите зраци (ФОТО)

Нивес Целзиус важи за една од најатрактивните и најсекси хрватски пејачки и старлети, а сега одлучи да ги израдува своите придружници...
Радио Милева

Едита Арадиновиќ со новите фотографии од кревет повторно провицира: На пејачката и ѕирна голиот з*дник (фото)

Едита Арадиновиќ знае како да го привлече вниманието на социјалните мрежи, па така беше и овојпат кога позираше во кревет. Имено, Арадиновиќ...
Радио Милева

Ова е човекот кој своевремено ги купи сите влезници за концертот на Гоца Тржан во „Сава Центар“ и на пејачката и го „преврте животот наопаку“ (ФОТО)

МНогумина се сеќаваат и намоменти го споменуваат гестот на поранешното момче на Гоце Тржан, кое некогаш беше главна тема во домашната...
Радио Милева

Знаат како со парите: Саша Поповиќ и Сузана Јовановиќ милионите од продажбата на Гранд ги вложуваат во нов бизнис

Откако пред неколку месеци го продадоа Гранд, Саша Поповиќ и Сузана Јовановиќ започнуваат нов бизнис, пишуваат српските медиуми. Познато...
Радио Милева

И овој познат пејач и композитор по погребот се појави на гробот на Марина Туцаковиќ: „Ја испратив во тишина“

Познатиот текстописец, Марина Туцаковиќ која почина по тешко боледување од опасната болест, вечера  (29.09.2021) беше погребена. Поради пандемијата...
Радио Милева

Цеца жестоко му возврати на Саша Поповиќ во „Ѕвездите на Гранд“: „Дојдов овде да оценувам, а не ти да ме малтретираш“ (ФОТО)

По конфликтот со Драган Стојковиќ Босанац во претходната епизода на „Ѕвездите на Гранд“, Цеца Ражнатовиќ влезе во сериозен клинч и...
Радио Милева

По наводниот скандал кој се случил на погребот на Марина Туцаковиќ, се огласи соработникот на Јелена Карелуша – кратко и јасно откри што се случило

Најголемиот регионален текстописец, Марина Туцаковиќ почина на 68 години по тешката битка со опасната болест. Марина вчера (29.09.2021) беше...